Кариери

  • НИЕ ЦЕНИМ
    • Отворената комуникация
    • Сплотения екип
    • Стремежа към съвършенство
    • Динамиката
  • ПРИ НАС ОЧАКВАЙТЕ
    • Позитивна среда
    • Динамична работна атмосфера
    • Модерен офис и оборудване

Обичате ли динамиката и предизвикателствата? Имате ли енергията и непреодолим стремеж към развитие и постигане на резултати? Тогава АИТ е правилното място за вас.

Разгледайте свободните ни позиции. Ако не намирате подходяща, изпратете ни Вашата автобиография на hr@ait-trans.com.

Ние обичаме смелите!

Вижте нашите отворени позиции

  • Компания
    Име на позиция
    Ниво на компетентност
    Заплащане

  • КомпанияАИТ Интернешънъл Транспорт ЕООД
    Име на позицияМЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР, категория С+Е, за вътрешни и прави курсове в Европа
    Ниво на компетентностСпециалист
    Заплащанепо договаряне
    ВИЖ ДЕТАЙЛИ

    Ние сме АИТ Интернешънъл Транспорт ЕООД - коректен и уважаван партньор, лидер в областта на сухопътния международен транспорт.

    70% от екипа на международните шофьори са част от Компанията ни над 10 години!

    Вече близо 25 години поддържаме високи стандарти на обслужване, оптимални транспортни схеми и гъвкавост при предлаганите услуги.

    Във връзка с увеличаване на бизнеса ни, търсим служители на позицията: Международни шофьори за вътрешни курсове в Европа

    Предлагаме:
    • Отлично заплащане, над пазарните нива и гарантиран минимум на изминатите километри при вътрешни курсове –2000 евро – или на база км – заплаща се по-високата от двете суми;
    • Бонус при влизане в Англия;
    • Допълнително заплащане при АДР товари;
    • Бонуси при прикачване на ремъркета;
    • Постоянен трудов договор с АИТ Интернешънъл Транспорт ЕООД;
    • Авансови плащания и коректно изплащане на договореното възнаграждение;
    • Нов автопарк от влекачи ЕВРО 6 и напълно оборудвани ремаркета /тристранна щора/;
    • Собствена база в Испания, която се ползва от служителите;
    • Поемане на транспорт от и до базата;
    • Осигурен безплатен и охраняем паркинг в базата в Пловдив и условия за почивка;
    • Бонуси при препоръчани опитни международни шофьори;
    • Съвременни, най-модерни технологии, в улеснение на ежедневната работа и съдействие за дистанционно преиздаване на изтичащи документи на шофьорите.

    Изисквания към кандидатите:
    • Категория С+Е;
    • Умения за работа с документи за международен транспорт;
    • Умения за работа с навигационна система, с карти и координати;
    • Познания за пътни такси и устройства за плащането им;
    • Познания за устройството на влекача и ремаркето, умения за разкачване и закачане на ремарке, за укрепване на товара;
    • Отговорност и организираност.

    Работно време:
    • Стриктно спазване на часовете за шофиране и почивка;
    • Минимум 1 месец при вътрешни курсове, като срокът на престой и почивка може да се договаря.

    Необходими документи:

    • Свидетелство и талон за управление на МПС, категория СЕ;
    • Свидетелство за професионална компетентност;
    • Карта за дигитални тахографи;
    • Удостоверение за психологическа годност.

    В случай че предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография с актуален телефон за контакт. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

    Можете да кандидатствате и на място, в Централния ни офис, в гр.Пловдив, ул. „Нестор Абаджиев“ 28 А (под Асеновградския надлез), както и да получите информация на тел: 0888656638

    С изпращане на кандидатурата си за работа, Вие предоставяте съгласие за обработка на личните Ви данни единствено за целите на подбора. Всички данни, предоставени от Вас, са лични, защитени по смисъла на ЗЗДЛ и се обработват, при спазване на изискванията на действащото българско законодателство.

    Кандидатствай
    Име на позицияДИСПОНЕНТ, МЕЖДУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ С ИСПАНСКИ ЕЗИК
    ВИЖ ДЕТАЙЛИ

    Ние сме „АИТ Интернешънъл Транспорт“ ЕООД - водещ превозвач в областта на сухопътния международен транспорт. Компанията ни е член на управителния съвет на Конфедерация на работодателите и индустриалците в България (КРИБ), и председател на Съюза на международните превозвачи.

    Във връзка с увеличаване на бизнеса ни, търсим служител на позицията: Диспонент, международен транспорт, с испански език

    Основни задължения:
    • Приемане, координиране и проследяване на извършването на транспортни услуги към ключови партньори на компанията;
    • Планиране и организиране на работата на превозните средства от поверената флота;
    • Проследяване на изпълнение на доставките при оптимално натоварване на флота и по оптимални маршрути, и релации;
    • Осъществяване на непрекъснат контрол за изпълнение на заявките, в съответствие с предварително договорените условия и фирмени стандарти;
    • Изготвяне на различни по съдържание и предназначение справки за извършената дейност;

    Изисквания:
    • Отлично ниво на владeене на испански език- писмено и говоримо;
    • Владеене на втори западен език е предимство;
    • Отлични комуникативни умения;
    • Аналитично и комбинативно мислене;
    • Отлични организационни умения;
    • Способност за работа под напрежение;
    • Опит в областта на транспортния бизнес и/или работа с клиенти ще се счита за
    сериозно предимство;

    Компанията предлага:
    • Обучения, професионално усъвършенстване и развитие в сферата на международния транспорт;
    • Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
    • Бонуси при добри финансови показатели;
    • Присъединяване към млад, сплотен и енергичен екип;
    • Отлична материално-техническа база и работна среда;
    • Безплатен паркинг за служители;
    • Тийм билдинг активности.

    В случай че предложението представлява интерес за Вас и бихте искали да работите в динамична среда, моля, изпратете своята автобиография с актуален телефон за контакт. Ще се свържем само с одобрените по автобиография кандидати.

    Телефон за въпроси и контакт: 0888 656638- Антония Дамянова, Мениджър Човешки ресурси